Alpacalma - natural treasure

Wyjątkowa pościel z alpaki

Wygodny, bezpieczny i spokojny sen? Tylko z produktami Alpacalma! Nasze najwyższej jakości kołdry i poduszki wytwarzane ze starannie wyselekcjonowanej wełny alpak. To produkty naturalne, pozbawione sztucznych dodatków i domieszek, hipoalergiczne, a więc w pełni bezpieczne dla dzieci lub alergików oraz ręcznie robione tradycyjnymi metodami. Dostarczają ciepła i komfortu na najwyższym poziomie - dzięki nim zadbasz o swój zdrowy sen.

Alpacalma - natural treasure

Nasze kołdry, poduszki i inne wyroby wytwarzane z włókna wełny alpak to luksusowe, ekologiczne produkty klasy premium o unikalnych cechach i właściwościach. Na szczególną uwagę zasługują ich właściwości termoregulacyjne i antyalergiczne, a także wysoka wytrzymałość (odporność na rwanie, rozciąganie), lekkość i delikatność oraz higiena (wełna alpak nie absorbuje zapachów z otoczenia, ani nie gromadzi kurzu).

Wyroby Alpacalma gwarantują zdrowy i komfortowy odpoczynek, zapewniając ciepło i optymalną temperaturę w każdych warunkach - podczas upalnych nocy przyjemnie chłodzą, a w mroźne wieczory dzięki właściwościom termoregulacyjnym odprowadzają nadmiar nagromadzonego ciepła i wilgoci, wpływając na jakość snu. Poznaj naszą kolekcję poduszek z alpaki w modnych, pastelowych kolorach oraz sprężystych i lekkich kołder w uniwersalnych rozmiarach. Wybierz ekologiczne produkty wytwarzane ręcznie z najwyższą starannością i wielką pasją!


about Alpacalma
Alpacalma is the manufacturer of unique, ecological, handmade products made with alpaca wool. We make duvets, pillows and yarns of the highest quality.
more about us
about Alpacalma

Alpacas

Alpacas are herd animals which fleece's quality is on par with cashmere and silk.
more about alpacas

Alpacas

Alpacas are herd animals which fleece's quality is on par with cashmere and silk.

Our products

We offer duvets and pillows made from alpaca wool procured from animals raised on Polish grasslands.
All of our products are handmade with the use of traditional techniques.
100% alpaca
100% alpaca

Pure alpaca wool, no additives

Hipoallergenic
Hipoallergenic

The wool is lanoline-free, so there's no danger of dust mites setting in

Handmade
Handmade

All products are handmade using traditional methods

Featured products Featured products

Featured products

Featured products

Shopping cart

Your cart is currently empty. Why don't you add something to it?

go to shop
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.